07/10/2013 - newsletter # 23

 

הטלפון החכם שלנו, המחשב האישי, הדאר האלקטרוני, כלים בסיסיים שאנחנו לוקחים איתנו  לנסיעות לתערוכות בחו"ל, מאד קלים לשימוש והיד מאד קלה עליהם, כי "איך אפשר להתנתק מהמשרד לכמה ימים" כאילו אי אפשר בלעדינו.

אבל בשובנו למשרד, אנחנו תמיד עומדים מול "הפתעה" בדמות כמה זה עלה לנו.

 

זה לא בהכרח צריך להיות כך, כי אפשרויות רבות לרשותנו להוזיל את מחיר הגלישה באינטרנט ובטלפון.

בראש ובראשונה וזו המלצתנו החד משמעית: לבחור מלון שבו יש אינטרנט אלחוטי והוא ניתן בחינם וללא הגבלה.

כך נוכל לרכז את עיקר התקשורת לשעות שלפני היציאה לתערוכה או בשובנו. מנסיון אישי, מלון עם ווי פיי חופשי, לא עולה יותר מאשר מלון אחר באותה רמה. זה ענין של תודעת שירות היום.

 

מרכזי התערוכות הפנימו גם הם שאינטרנט אלחוטי הוא כלי עבודה ושחייבים לספק אותו, לא רק למציגים, אלא גם למבקרים. בררו נקודה זו גם, לפני יציאתכם לתערוכה.

 

בנוסף לכל זאת, יש כמובן גם להיערך מראש עם סידורים מול הספק, סים מקומי ועוד.

 

בדף הפייסבוק של "למטייל" שהשנה החל לספק שרות לאנשי עסקים, מצאנו כתבה מעניינת בנושא ורחיב עליה בידיעות שלהלן.

 

דברו הרבה ושימרו על קשר

 

יצחק שלו

 

עורך 

 

 

יש חדש במנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל - הגירסה בעברית

 

מנוע החיפוש לתערוכות וירידים בחו"ל בגירסתו העברית והאנגלית, שנפתח לפני שנתיים, צובר גולשים המחפשים הזדמנויות עיסקיות בחו"ל. כדי לשמור אותם בתמונה ולאפשר להם לתכנן שנה קדימה, הוכנסה מערכת אוטומטית של עידכונים


לכתבה המלאה

5 אותיות שהן סמל להצלחה באסיה - HKCEC

היו שחשבו שהעברתה של הונג קונג חזרה לסין ב - ביולי 1997 תסמן את הטמעותה בשיטה ויישור הקו עם שאר ערי סין. אך הבריטים היו חכמים דיים כדי להכניס כמה סייגים  בהסכם ההעברה, ששמרו על עצמאותו הכלכלית של האי. אחד הסמלים לכך הוא מרכז התערוכות והקונגרסים של הונג קונג שמצליח לשמור על בכורתו באסיה עם 1,180 אירועים בשנה.


לכתבה המלאה

גם זה קיים: תערוכה שמעודדת אותנו לעבוד מהבית

 

יש בעולם תערוכות רבות לציוד ועיצוב המשרד. כולן מנסות ללמד אותנו, בעזרת הציוד והטכנולוגיות המוצעים על ידי המציגים, איך לארגן את חיינו ביתר יעילות במשרד. רובן משתמשות בביטוי "המשרד המודרני" אבל רובן מציגות את אותו קונצפט: עבודה במשרד. אבל יש גם תערוכה "אחרת" שמציעה קונצפט אחר באמת


לכתבה המלאה

רכשתם חבילת גלישה לחו"ל? גלו תוך כמה זמן תסיימו אותה

 

הסמארטפון או הטאבלט הם פריטי חובה בנסיעה לתערוכות בחו"ל. השימוש בהם יקר. אבל, יש מספר אופציות שניתן לבחור מתוכן, לצורך גלישה באינטרנט בחו"ל. מה ההבדלים ביניהן? באילו יישומים ניתן להשתמש ותוך כמה זמן תגמר לכם חבילת גלישה בנפח  1 ג'יגה? עד כמה משפיע שירות Wifi במלון על שביעות הרצון של אורחיו? תוצאותיו של מחקר חדש מספקות את התשובות וההסברים.


לכתבה המלאה

שווה לראות - רובוט מדבר ומציג בתערוכה

 

נכון, השתתפות בתערוכה זה דבר חשוב ומועיל לעסקינו, לכן אנחנו שם. אבל, זה גם ענין מתיש. לעמוד כל היום בביתן, לפגוש הרבה אנשים, לא מפסיקים לדבר, לפעמים אין זמן לאכול או לשבת.

האם יש אלטרנטיבה? יתכן! כמו במטלות אחרות שלנו, האם יש סיכוי שרובוט יחליף אותנו בביתן התצוגה?


לכתבה המלאה

איזהו מעצב התערוכות הטוב בעיר?

ישראל התברכה במעצבי תערוכות מהשורה הראשונה בעולם. אפשר לראות זאת ברמה הגבוהה של הביתנים המעוצבים בישראל ומזה מספר שנים גם בתערוכות בחו"ל כתוצאה מכך שמשרדים ישראלים זוכים בתחרויות ובמכרזים בינלאומיים. רבים ממנויי הניוזלטר הם יצרנים המשתתפים בתערוכות בארץ ובעולם ועבורם נפתח מדור חדש של היכרות עם מעצבי תערוכות בישראל. הראשונה לחלוק את יכולותיה היא המעצבת שרה קורדובה


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל