חדשות

דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן

(10/4/2018 3:58:34 PM)

אירופה עוברת שינויים דמוגרפיים בעקבות גלי ההגירה. אחד מהם הוא בתחום הגסטרונומי. נוצרים בהדרגה שינויים בצריכת מזון. נפתחים יותר עסקים המציעים מזון אתני. אומרים, שזה לטובה, כי הגיע הזמן שאירופה תחליף או תשנה משהו בצלחת.

אבל לא מדובר על מזון בסיסי בלבד, אלא גם על ממתקים ושאר דברי מתיקה כמו עוגות, גלידות ועוד. כאן נכנסת לתמונה תערוכת ISM בקלן, שהבינה שיש צרכנים רבים להלאל וכשר וזו מגמה, שכדאי ללכת עליה.

זה התחיל לראשונה בתערוכה של 2017. ההתנפלות ההמונית  של המבקרים על הביתנים בהם הוצגו דברי מתיקה הלאל וכשר, סימנה את המגמה. ב - 2018 זה כבר הפך לעובדה ולקראת התערוכה שתתקיים בינואר 2019 כבר נוצר קמפיין שבמרכזו דגש על סוג זה של דברי מתיקה.

ISM היא התערוכה הגדולה והחשובה ביותר בעולם בתחום דברי המתיקה. היא מתקיימת מדי שנה במרכז התערוכות של קלן במהלך חודש ינואר.

הפרופיל של המבקרים כולל גם יצרנים מכל העולם ולכן נולדה לפני כמה שנים התערוכה המקבילה  PRO-SWEET שהיא תצוגה מקיפה של אמצעי ייצור ואריזה של ממתקים.

התערוכה תתקיים בין התאריכים 27 - 30 בינואר 2019 במרכז התערוכות של קלן http://www.ism-cologne.com

בכרטיס אחד, אפשר לבקר בשתי התערוכות.

יצרנים מישראל מציגים בתערוכה באופן מסורתי מדי שנה. לאלו שעדיין לא גילו את הפוטנציאל הגלום בה ליצוא, כדאי לפנות אל נציגות התערוכה בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 www.itex.co.il

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx


חזרה לרשימה >>