חדשות

תערוכת התעשייה של דיסלדורף

(3/26/2018 2:42:50 PM)

בין ה - 16 ל - 20 באפריל 2018 יתקיימו במרכז הירידים של דיסלדורף, שתי תערוכות שיחד מרכיבות יריד תעשייה מיוחד במינו שבו מציגים 2,500 מציגים מכל העולם, צינורות, שפופרות, חוטים וכבלים, שנעשה בהם שימוש לרוחב כל התעשיות.

אין היום תעשייה שהמרכיבים הללו אינם חלק מהמיכון והציוד שלה. בין אם זו תעשייה אלקטרוניקה, או כזו של מתכת. תעשייה של תשתיות או תעשייה של מכונות לאריזה. בכולן ישנה צנרת וישנם חוטים וכבלים.

כדי להמחיש זאת בברור, נפרט שתערוכת החוטים והכבלים -  WIRE מכסה: מכונות ייצור, מערכות בקרה, מכשור וטכניקות סיכה, חומרי ייצור החל מייצור של קפיץ לשעון ועד לחוטים וכבלים לשינוע רכב ומטוסים. סיבים אופטיים, ייצור ברגים ובריחים, כולל חיתוך וריתוך. טכנולוגיות מחברים ורוכסנים. בהשתתפות כ 1,300 מציגים מכל העולם. אתר התערוכה Wire
 
התערוכה השניה לצינורות ושפופרות - TUBE מכסה: תהליכי ייצור שפופרות וצינורות. ציוד ומיכון לתעשיית הפרופילים. מיכון לייצור ועיבוד צינורות, אביזרי צנרת, טכנולוגיות לכיפוף ועיצוב צינורות. בהשתתפות כ 1,200 מציגים מכל העולם. אתר התערוכה Tube

הכניסה לשתי התערוכות היא בתשלום ובכרטיס אחד לשתיהן. ניתן לרכוש את הכרטיסים בארץ במחיר מוזל ובש"ח כנגד חשבונית מס. להלן מחירי הכרטיסים:

 *כרטיס כניסה ליום אחד בקנייה מראש - 40 €  במקום - 58 € בקופות

*כרטיס כניסה לכל ימי התערוכה בקנייה מראש - 80 € במקום - 98 € בקופות

 לצורך רכישת כרטיס הכניסה בהנחה, יש לשלוח את פרטי הנוסע באנגלית אל [email protected]  ולציין את כתובת המייל למשלוח הכרטיס. הכרטיס מונפק באינטרנט ונשלח במייל למזמין. כרטיס הכניסה  משמש גם כתג זיהוי בתערוכה וכן ככרטיס לנסיעה חינם  בתחבורה הציבורית ברשת VVR בדיסלדורף וסביבותיה. 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 


חזרה לרשימה >>