חדשות

איך יודעים שהתעשייה בסין מתקרבת לסטנדרטים של המערב?

(3/13/2018 12:07:53 PM)

תערוכות כפי שידוע, משקפות את המצב הקיים במדינה נתונה ובמיוחד את המקום אליו רוצה המדינה להגיע. יצרנים מכל העולם מוזמנים להציג בתערוכות כדי לחשוף טכנולוגיות ואמצעים שיסייעו בהשגת המטרה.

אחד הדברים הבסיסיים, בכל הקשור לתעשייה מודרנית, הוא תחום הבטיחות והגיהות במפעלים. תנאי ההעסקה של העובדים, קובעים במידה רבה את התיחסות המדינות המציעות ומספקות את הטכנולוגיות והציוד.

זכורים מקרי החרם על מפעלים שהיו תחת ההגדרה של "מפעלי יזע", שבהם הועסקו בתנאים מחפירים, בין היתר גם ילדים. המצב השתנה מאז ומפעלים, אשר סחורתם מיועדת ליצוא, עוברים בהדרגה לסטנדרטים מערביים.

על רקע זה אורגנה בבייג'ין לפני 16 שנים התערוכה הראשונה לבטיחות וגיהות בעבודה. השנה, הוחלט להעבירה למרכז התערוכות של האנגזו, משום היותו של האזור מרכז תעשייתי ענק וחלק נכבד מהקניינים שביקרו בתערוכה בבייג'ין, הגיעו מהאזור.

התערוכה מאורגנת על ידי הארגון לבטיחות בעבודה של סין, ביחד עם יריד דיסלדורף. זה האחרון מקיים בדיסלדורף את התערוכה החשובה בעולם לבטיחות בעבודה A+A

התערוכה הקרובה בהאנגזו COS+H תתקיים בין התאריכים 15 - 17 באוקטובר 2018 ופרטים עליה ניתן לקבל מהאתר הרשמי של התערוכה www.sino-safework.org.cn/en

התערוכה, כמו שאר התערוכות של יריד דיסלדורף, מיוצגת בישראל על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ www.itex.co.il

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

  


חזרה לרשימה >>