חדשות

תערוכה שתלמד אתכם לארגן אירועים

(12/22/2016 9:47:19 AM)

תערוכת Confex בלונדון היא תערוכה ותיקה שבכל שנה מחדשת פניה, בעקבות ההתפתחויות הדינמיות בכל הקשור לארגון אירועים. תחום שנמצא בתנופה, מאחר שהחברות העיסקיות הגיעו להכרה, שאירוע ולא משנה אם זו תערוכה, או כנס או אירוע בידורי, הוא הדרך היעילה ביותר לקדום העסקים של החברה.

צריך לעשות הבחנה בין אירוע חברתי פנימי שמטרתו לחזק את הקשר של העובדים לחברה ולחבריהם לעבודה ובין השתתפות בתערוכה, במטרה לפגוש לקוחות ותיקים וחדשים ולמנף את העסק, או כנס שבו מהנדסי החברה או אפילו מנהליה, מקבלים הזדמנות להרצות בפני קהל ממוקד.

הכוונות תמיד טובות, אבל הביצוע לעתים לא מקצועי וכתוצאה מכך המטרה אינה מושגת. לכן, חברות רבות פונות אל גופים חיצוניים מקצועיים שמבצעים עבורם את האירועים. המצב באנגליה אינו שונה משאר העולם, לכן התערוכה המקצועית המובילה לשיטות וציוד לארגון אירועים confex זוכה להצלחה.

התערוכה הקרובה בחודש מרץ 2017  מתקיימת תחת הקונצפט ש"גם אתם יכולים". כלומר אם תחליטו לקיים את האירוע בעצמכם, די אם תגיעו לתערוכה ותפגשו את כל קבלני המשנה שלכם, תתודעו לטכנולוגיות ולציוד הקיימים בשוק ותקבלו הדרכה במסגרת הסמינרים הרבם המתקיימים בה.

יחד עם זאת, ניתוח קהל המבקרים מלמד כי % 39 באים דוקא מהמגזר של סוכניות לארגון אירועים ו - % 28 מקרב חברות וארגונים המבקשים ללמוד כיצד לארגן אירועים. בתערוכה עצמה מציגות חברות את הציוד והטכנולוגיות וכמובן את היכולות שלהן לשמש עבור המבקרים כגוף המארגן.

כך או כך, כדאי לבקר בתערוכה שתתקיים בין התאריכים 1-2 מרץ 2017 במתחם התערוכות אולימפיה בלונדון. ביחד איתה תתקיים תערוכה נוספת קשורה, בשם eventech שתוסיף את המימד הטכנולוגי הקשור לתחום האירועים. עוד פרטים ב - http://www.international-confex.com/

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx


חזרה לרשימה >>