חדשות

תערוכות אופנה יוצאות מהקופסא - מגמה חדשה סוחפת

(10/6/2016 1:35:27 PM)

B&B ובמילים בראד & באטר (חמאה ולחם) היתה לפני כעשור תערוכה מובילה בעולם בתחום האופנה. היא התחילה בברלין ועד מהרה מצאו אותה במקומות אחרים באירופה ובאסיה. היא היתה שונה באופיה מתערוכות אחרות, ושיקפה רוח צעירה ודינמית בהכניסה את המושג Street Fashion אל תוך ביתני התערוכה.

המתכון שעוצב, החזיק מעמד כעשר שנים ולאט לאט הוא שקע בהופכו לשיגרה. עד כדי כך שבמשך מספר שנים התערוכה נעלמה וחדלה להתקיים. יזמים חדשים רכשו את המותג, טלטלו אותו חזק, הוסיפו לו תכנים ואירועים והפכו אותו מתערוכה לאירוע רב תחומי.

התוצאה נראתה לאחרונה בברלין https://www.breadandbutter.com/ כפי שניתן לראות באתר האירוע, התערוכה לא נשארה בתחומי הביתנים, אלא פרצה החוצה. וכאשר אופנת רחוב מוצגת בה, הלוקישן לתצוגת האופנה עבר לרחוב, בהשתתפות צופים ובלווי מוסיקה.

בכלל, מוסיקה הפכה להיות חלק מהאירוע. הופעות מול מוצגי אופנה וברוחם. מותגים ידועים הפכו את המתחמים שלהם בתערוכה למרכזי פעילות ובידור. אמנים חתמו על נעליים, חולצות אישיות הודפסו במקום.

הקהל שהגיע לאירוע הורכב מצעירים, מעצבי אופנה וכמובן קניינים. המון תצוגות היו באירוע. כל תצוגה ברוח ובסגנון ובמיקום אחר. לפעמים, נדמה היה שהתערוכה הלכה לאיבוד בתוך הערב רב של האירועים וההופעות, אבל לפי עדויות המציגים, התערוכה היתה מצוינת מבחינה כלכלית והאירועים הוסיפו לה ענין רב והביאו קהלים שלא נראו בתערוכות הקודמות.

המארגנים החדשים, כבר מתכננים לייצא את הקונצפט החדש הזה של תערוכות אופנה למקומות בהן התקיימה התערוכה בעבר. קרוב לודאי שנראה את הקונצפט החדש, בקרוב, בברצלונה.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx


חזרה לרשימה >>