חדשות

זה יכול לקרות כנראה רק במדינה שבה יש איגוד של תרבות קולינרית....

(5/4/2015 12:54:00 PM)

כל תרבות מנסה ללמוד מתרבות אחרת. כל תרבות מטמיעה דברים מתרבות אחרת (אלא אם כן חלות עליה מגבלות בשל אמונה ודת) אבל, לעתים קרובות עושים "גמישט" ומערבבים מין שאינו במינו. לפעמים יוצאים מכך דברים טובים, אבל בדרך כלל זה לא מצליח והמציאות דוחפת את זה החוצה.

מתי זה מצליח? כאשר הדבר החדש נופל על תשתית מתאימה שמאמצת אותו ומטמיעה אותו באהבה. במיוחד אמורים הדברים כשמדובר על מזון ועל הווי תיירותי.

איטליה היא מדינת תיירות מהמובילות בעולם ולא רק בשל עתיקותה, הותיקן, הפיצה והנופים המדהימים. מרכז הירידים של פדואה - עיר הידועה בעולם כמרכז קולינרי, הגה רעיון לחבר בין אוכל לתיירות וליצור תערוכה המיועדת למשוך תיירים כדי לערוך היכרות ולטעום אוכל מעולה.

"תיירות קולינרית" הם קוראים לכך. חיבור שהסיכויים שיצליח, נראים גדולים. אנשים נוסעים לערים מסוימות באיטליה בשל פסטיבל תרבותי שמתקיים שם או אירוע אחר כמו ביאנלה בונציה, אופרה בורונה או משחק כדורגל בין שתי הקבוצות של מילנו.

פדואה מוסיפה החל מ - 2016 עוד סיבה להכניס את העיר לתיירות העולמית שמחפשת אוכל טוב....ויין. כפי שנאמר בפתיח, זה לא מפתיע כלל שאירוע כזה מתקיים במדינה שיש לה איגוד לתרבות קולינרית. נסו לארגן אירוע כזה בישראל? מקסימום שוק אכרים....

האירוע הראשון יתקיים בין התאריכים 15 - 19 בינואר 2016 פרטים על האירוע ועל תערוכות אחרות בעולם, במנוע החיפוש לתערוכות וירידים בחו"ל www.expoexpo.com

 

 


חזרה לרשימה >>