חדשות

בולגריה אטרקטיבית לגרמנים כיעד תיירות. ולנו?

(4/26/2015 3:30:25 PM)

גורמי התיירות בישראל המנסים למשוך תיירים לישראל (בזמנים נורמליים, הכוונה) מגייסים מומחים לשיווק מכל העולם, כדי למצוא את הנוסחה הנכונה שתגרום לתייר האירופי, לדוגמא, להעדיף את ישראל על פני מדינות אחרות עם פוטנציאל לארוח תיירים. מדברים על המקומות הקדושים, על הקיבוצים, ירושלים, נפלאות ים המלח ועוד. והנה באה בולגריה ומציעה נוסחה אחרת למשיכת תיירים.

והיא משתמשת דוקא בכלים "יהודיים" הקשורים לכיס. בולגריה פתחה בקמפיין שבו היא עורכת השוואה בין ההוצאה של התייר האירופי בשהייתו בבולגריה, מול כמה היה עולה לו לבלות חופשה בארצו. ובהשוואה מראים הבולגרים שזול יותר, כמובן, לבלות את החופשה בבולגריה.

 

 הבולגרים לקחו את גרמניה כמדינה להשוואה. וזאת למה?

 

כי הם מתבססים על מחקר שעשתה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בגרמניה ולפיו, חופשה בבולגריה זולה ב - % 52 מאשר חופשה בגרמניה. 

 

סביר להניח כי רבים היו חושבים שהבולגרים פיברקו נתונים, אם אלו היו מגיעים ממוסד בולגרי כלשהו. והנה הגרמנים הם המספקים להם תחמושת אמינה.

 

 אנחנו מבקשים להצטרף להמלצה של הגרמנים ומוסיפים מהידע ומהנסיון האישי שלנו וממליצים בקיץ הקרוב לישראלים המבקשים לנקות ראש, לצאת לחופשה כפרית בהרי הרודופי שבדרום בולגריה ולטעום מהאוירה, האוכל והאוטנטיות שעדיין מצויה שם.

עוד פרטים באתר www.vacationinbulgaria.com

אגב, אפשר לשלב גם ביקור עסקים ביריד הבינלאומי של פלובדיב מרחק נסיעה של 45 דקות ובסלוניקי שביוון, הנמצאת מרחק נסיעה של 5 שעות מהאזור הכפרי בדרום בולגריה.

 

 

 

 


חזרה לרשימה >>