חדשות

תערוכות בחו"ל מממנות ביקור של אנשי עסקים מישראל

(1/5/2015 8:44:11 AM)

מארגני תערוכות בחו"ל אימצו לאחרונה את המודל האמריקני של סבסוד ביקורם של אנשי עסקים בתערוכות שלהם. מדובר כמובן על מבקרים מחו"ל שעונים על קריטריונים מסוימים. האגף הבינלאומי באיגוד לשכות המסחר דואג לפרסם את המידע לחבריו. אנחנו נרחיב את המעגל ונדווח על כך גם לקוראינו.

מטרת הסבסוד היא לדאוג לכך שאנשי עסקים בעלי יכולת רכישה, מכל העולם, יגיעו לתערוכה כדי לפגוש את המציגים. אלו יהנו מקהל קונים פוטנציאלי וכך יגבירו את הסיכויים לביצוע עסקות, מה שיביא כמובן להשתתפות חוזרת שלהם בתערוכה בשנה הבאה.

שני הצדדים, מארגני התערוכות והמציגים בהן נהנים. יצויין כי מאחר ששיטה זו נהוגה בארה"ב מזה זמן, אפשר כבר להעריך את היחס בין ההוצאה הכרוכה בסבסוד ובין התוצאה. זו נוטה לכוון של הרחבת השיטה. מעבר לזאת, גם הוכח כי שימוש בשיטה, חוסך כסף בתקציב השווק של התערוכה.

הסבסוד כולל מימון של 2 לילות במלון מדרגה גבוהה, הסעות משדה התעופה וחזרה, כניסה חופשית לתערוכה וסיוע של מתורגמנים. ישנן תערוכות (בעיקר בטורקיה) שמכסות גם ארוחת צהריים בתערוכה.

להלן התערוכות שפורסמו על ידי לשכת המסחר במידעון האחרון שלהם:

בולגריה - תערוכת רהיטים, יוון - תערוכה וקונגרס בנושא שמן זית, טאיוון - שורה של תערוכות בנושאים: חלקים לרכב, ספורט, מכונות-כלים, אפניים, מתנות וציוד משרדי.

על המעוניינים להתקשר אל לימור שומכר [email protected]

 


חזרה לרשימה >>