חדשות

הכוכבים של drupa 2016 הן החברות הישראליות

(12/17/2014 10:58:36 AM)

בכמה תערוכות בעולם ניתן לומר שכוכבי התערוכה הם המציגים מישראל? כנראה שרק באחת וזו תערוכת הדפוס העולמית בדיסלדורף "דרופה" בעוד שנה וחצי. אם היו מקבצים את כל המציגים מישראל ניתן היה למלא כמעט ביתן שלם במרכז הירידים של דיסלדורף.

10 יצרנים מישראל משתתפים באופן ישיר בתערוכה. שלושה מהם נחשבים למובילים עולמיים בתחומם ובראשם חברת לנדא שתציג בתערוכה את הננו דיו שלה והמכונות איתן מדפיסים את הדיו.

העולם גילה את ההמצאה הגאונית הזו בדרופה הקודמת ומאז הוא מחכה לראות לאן הגיעו החומרים והטכנולוגיה החדשים של לנדא. האחרון, היה כזכור, האיש שהמציא את הדפוס הדיגיטלי באמצעות חברת אינדיגו.

ואפרופו אינדיגו, לאחר שהיא נמכרה ל - HP היא הפכה להיות החזית הטכנולוגית של החברה בתערוכות הדפוס בעולם. צרכנים מכל העולם יודעים שהטכנולוגיה מפותחת בישראל והמכונות שמגיעות אליהם לבת הדפוס, עוברות דרך נמל אשדוד.

דרופה היא תערוכה פנומינלית שמצליחה בכל 4 שנים להפתיע את עצמה בגודל ובמספר המציגים ו...במועד סגירת ההרשמה הנובע מחוסר מקום. מדובר בכמעט שנתיים לפני מועד הפתיחה.

העוצמה של התערוכה שתפתח בחודש מאי 2016 בדיסלדורף, נובעת בין השאר מההחלטות האסטרטגיות של היצרנים המובילים בעולם לא להשתתף בתערוכת הדפוס שהתקיימה בשנה שעברה בבריטניה. הם סימנו את דרופה כתערוכה שלהם.

עד אז, נהוג היה שתערוכת דפוס תתקיים מדי שנה באירופה בסבב בין כמה מדינות: בריטניה, צרפת איטליה וגרמניה. ההבנה הזו החזיקה מעמד עד לשנה שעברה.

כוחות השוק הכריעו והיצרנים הגיעו למסקנה שאין להם מה לחדש מדי שנה וטווח זמן של 3 - 4 שנים הוא המתאים להם.

עוד פרטים על דרופה באתר www.drupa.de

הנציגים בישראל של התערוכה: איטקס שרותי תערוכות ומידע בע"מ 03-6882929 [email protected]

 

 


חזרה לרשימה >>