חדשות

גם זה רעיון! מגרש חניה שהוא גם אולם לתערוכות

(10/14/2014 2:43:07 PM)

מרכז התערוכות של אמסטרדם RAI קרס תחת ריבוי האירועים בו. הביקוש עלה בהרבה על ההיצע. זאת, משום שהמרכז הוא מולטי פונקציונלי. כלומר, משמש תערוכות וירידים, מופעים, קונגרסים ענקיים ועוד פעילויות תרבותיות. שלא כמו בערים אחרות בעולם, אבל כמו תל אביב כמובן, זהו המרכז היחיד המסוגל לארח אירועים בסדר גודל גדול.

כדי לעמוד בדרישות, היה צורך להרחיב את המרכז ע"ח חלק ממגרשי החניה. 1,000 מקומות ירדו מהמצאי כתוצאה מכך. אבל המרכז זקוק היה ל - 4,000 מקומות כדי לעמוד בסטנדרט.

חיפשו וחיפשו רעיונות חכמים והגיעו לבסוף לפתרון: הקומה הראשונה של החניון החדש שייבנה, יתוכנן כך שיוכל לשמש גם כאולם תערוכות או אירועים.לצורך כך, שלא כמו בחניונים סטנדרטיים, התקרה הוגבהה לגובה של של 8 מ' כדי לאפשר נגישות טובה למשאיות ומנופים שמכניסים תצוגות לאולם.

החניון החדש ישתרע על פני 7 קומות ובצירוף מגרש החניה הקיים, יספק את אותם 4,000 מקומות חניה דרושים. הוא צפוי להיפתח ב - 2016

בתל אביב, למרכז הירידים יש פחות או יותר כביש גישה מרכזי אחד, שדרות רוקח, בתוך המתחם הוסיפו  עוד אולם ענק מולטי פונקציונלי וכן הופקע חלק מהדרייב אין (לשעבר) ששימש כמגרש חניה, לטובת אולם ספורט עירוני - הבית החדש של הפועל תל אביב בכדורסל - כמו גם מקום לאירועים בנוסח יריד "צבע טרי" ונשאלת השאלה, מה עם החניה? ואיך בכלל יגיעו כלי רכב לאזור?

ואפרופו הפועל תל אביב "איזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם ת'לב"

בכל מקרה, סעו לאט!


חזרה לרשימה >>