חדשות

ירידי קלן ופרנקפורט בגרמניה רושמים שיאי הכנסה חדשים

(7/13/2014 1:04:25 PM)

לפעמים, קש להאמין למקרא נתונים כלכליים של חברה עיסקית זו או אחרת. כך קרה לנו עם הנתנונים שפורסמו לאחרונה על הפעילות העיסקית בשנת 2013 של מרכזי הירידים של קלן ופרנקפורט בגרמניה.

יריד קלן רשם את הרווח הגדול ביותר ב - 90 שנות קיומו - 16.7 מיליון יורו מתוך מחזור מכירות של 280 מיליון יורו. יש שיחשבו שזהו רווח קטן מדי ביחס למחזור, אבל יש להבין שיריד קלן השקיע לפני מספר שנים מאות מיליוני יורו לצורך הרחבתו ושיפוצו וחלק מההכנסות מיועד להחזר חובות.

נראה כי השינויים התשתיתיים, הם אלו שגרמו לעלייה בהכנסות, מאחר שכתוצאה מכך, התערוכות גדלו בשטחן ואפשרויות ההשכרה למארגנים אחרים התרחבו. בראותם כי יש ביקוש, היריד יעבור בקרוב לשלב ב' ע"י הקמת אולם רב תכליתי המיועד לארח גם כנסים בינלאומיים גדולים בסדר גודל של 4,000 משתתפים וגם תערוכות.

 

עם כל ההתפעלות מהנתונים של קלן, הרי שאלו מחוירים ליד הנתונים של פרנקפורט.מחזור המכירות שם הגיע ל - 544.8 מיליון יורו והרווח שנרשם מכך, עומד על 49.1 מיליון יורו לפני מס (34.7 מיליון יורו, אחרי מס) זהו שיא של כל הזמנים.

למה אנחנו מדגישים את הרווח לאחר מס? כדי להראות מה המדינה מרויחה באופן ישיר כתוצאה מעיסקי התערוכות ביריד פרנקפורט.

 

כמו בקלן, גם בפרנקפורט יודעים שמגבלות המחזור תלויות בגודל השטח להשכרה, כי הביקוש גבוה. לכן, הם מתכוונים להשקיע שם בשנים הקרובות 500 מיליון יורו בהוספה והרחבה של ביתנים ושרותים למציגים.

כדי לא להלאות את הקוראים, נציין כי גם במרכזי התערוכות של דיסלדורף, ברלין, הנובר, שטוטגרט ועוד, נרשמו בשנת 2013 גידולים משמעותיים בהכנסות וברווח.

 

אז מי אמר שתעשיית התערוכות סובלת מהאטה? שימותו הקנאים


חזרה לרשימה >>