חדשות

שאפו לתעשיית התערוכות של אוקראינה

(3/31/2014 3:05:00 PM)

תמיד אמרנו, בהקשר הישראלי, שדברים שרואים משם, לא רואים מכאן והתכוונו לתקופות המתיחות הבטחונית כאן, שבחו"ל נראות קשה, אך כאן העניינים מתנהלים כרגיל....אבל לך תסביר את זה....

ואולי עכשיו אחרי שהתערוכות הבינלאומיות של חודש מרץ בקייב, התקיימו בזמנן וכ - 1,000 מציגים מכל העולם, השתתפו בהן, כאשר במרכז העיר התקיימו הפגנות המוניות ומצב הרוח הלאומי, בעקבות ארועי קרים, היה בשפל...אולי העולם יחשוב פעמיים אם להימנע מהגעה לישראל לאירועים עיסקיים.

4 תערוכות בינלאומיות לבנייה, עיצוב פנים, מיכשור לתעשייה וציוד לבטחון והגנה היו מתוכננות להתקיים בראשית מרץ 2014 והמארגנים החליטו לקיימן, למרות המצב. הם זכו לתמיכה גדולה מצד המציגים הזרים וכן מהמדינות שהעמידו בהן ביתנים לאומיים. משלחות מכל העולם הגיעו ודווח כי העסקים, לא היו רעים בהשוואה לשנים קודמות פחות סוערות.

ולתשומת לב משרדי ההסברה והתיירות שלנו: במקום להוציא סכומי עתק על פרסום תדמיתי בתקשורת בחו"ל, אולי כדאי ליזום או לעודד מארגנים פרטיים לקיים אירועים עסקיים ואפילו, רחמנא ליצלן, לנהוג כפי שנוהגות תערוכות בעולם, להזמין על חשבון הממשלה, קניינים ומובילים עיסקיים להגיע ולעשות עסקים....כרגיל.


חזרה לרשימה >>