27/08/2018 - newsletter # 75

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 14,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, יועצי שיווק בי"ל, קבלני תערוכות, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה, ספקי מיחשוב ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929

מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל יסדר לכם את עונת התערוכות של 2019

 עונת התערוכות באירופה ובארה"ב מסתיימת עם חלוף חודש נובמבר. או אז מתחילות ההכנות לקראת 2019. המחצית הראשונה של ינואר מדשדשת משהו אולם החל מהמחצית השניה, התעשייה עוברת לווליום גבוה, שמגיע לשיאו בחודש מרץ.

חום יולי - אוגוסט מכניס אותנו שוב לתרדמת קיץ ובספטבר, כאשר אצלנו מתחילה עונת "אחרי החגים" העולם שטוף בתערוכות. גל, שהגרף שלו עולה שוב, עד נובמבר.

כך מתנהלת לה תעשיית התערוכות בעולם ואנחנו, צרכני התערוכות, יכולים לתכנן את השנה הבאה מראש, בעזרת מנועי היפוש לתערוכות הבינלאומיות.

מנוע כזה, בעברית, פועל בישראל תחת הלינק www.expoexpo.com . השימוש בו חינמי וכרוך ברישום בלבד. במנוע למעלה מ - 14,000 תערוכות בכל העולם וניתן לתכנן באמצעותו מראש את עונת התערוכות שלנו.

החיפוש הוא לפי תאריכים, מדינות, ערים ונושאים. הוא ידידותי ונוח לשימוש.

השתמשו בו היום לצרכי המחר

יצחק שלו

עורך

 

גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה

בעוד גרמניה נמצאת בשלב מתקדם בהכנות להקמת הביתן הגרמני בתערוכה העולמית אקספו 2020 שתיערך בדובאי, בישראל עדיין מחכים להזמנה רשמית להשתתף באירוע. ככל שעובר הזמן עד לקבלת ההזמנה, גובר הקושי להיערך כאן כראוי .


לכתבה המלאה

האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018

בתפיסה המקובלת, אמבולנס הוא כלי שנועד לתת טיפול ראשוני לחולים ולפצועים ולהובילם מהר ככל האפשר לבית חולים. האמבולנס של מחר, כפי שייראה בתערוכת מדיקה בדיסלדורף, הוא גם זה, אבל יותר


לכתבה המלאה

מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות

באחד הגליונות הקודמים כתבנו על התערוכות שמאורגנות על ידי מרכזי תערוכות גרמנים, במקומות שונים בעולם. צרפנו רשימה של תערוכות עד סוף 2018. כעת אנחנו מעדכנים עם תערוכות ב - 2019 וכדאי לבדוק היכן הן מתקיימות ומה מבטיחים השווקים המקומיים ליצרנים ישראלים.


לכתבה המלאה

דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן

אירופה עוברת שינויים דמוגרפיים בעקבות גלי ההגירה. אחד השינויים הוא בתחום הגסטרונומי. נוצרים בהדרגה שינויים בהרגלים ובצריכת מזון. נפתחים יותר עסקים המציעים מזון אתני. אומרים שזה לטובה כי הגיע הזמן שאירופה תחליף או תשנה במשהו את הרכב הצלחת.


לכתבה המלאה

חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם

חודש ינואר הוא חודש של תערוכות למתנות, כלים ועיצוב לבית, כולל רהיטים, תאורה ואמצעי נוי.יתכן שדוקא חודש דצמבר מתאים יותר למתנות, אבל העולם עומד מלכת בחודש זה לקראת חגיגות השנה החדשה. ככה אנחנו מגיעים לינואר. מעניין לראות היכן מתקיימות התערוכות הללו, שאת מה שמוצג בהן, אנחנו רואים בשווקים במהלך כל השנה.


לכתבה המלאה

למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?

יבואנים מישראל נהגו לנסוע מדי שנה לסין כדי לבקר בתערוכות של מוצרי צריכה לבית, למשרד ולפרט. אפשר לומר שזה המאה הקודמת, כמו שאומרים הצעירים, כשהם רוצים ללעוג למבוגרים. במאה ה - 21 המציגים הסינים צברו נסיון והטובים שבהם מציגים באירופה, במיוחד בגרמניה. בולט הדבר במיוחד בתערוכה בפרנקפורט..


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל