22/04/2018 - newsletter # 72

 מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 14,000 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, יועצי שיווק בי"ל, קבלני תערוכות, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה, ספקי מיחשוב ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

 

 בניוזלטר הקודם פרסמנו כתבה על חברה ישראלית בשם Briefcam שמציגה בשנה אחת (2018) ב-22 תערוכות ברחבי העולם. ככל שאנו מעמיקים, מתגלות עוד חברות, אשר הפנימו שתערוכות הן אמצעי החשיפה והשווק היעיל ביותר עבורם.

העובדה הזו ידועה מזה זמן אצל היצרנים בגרמניה ובאיטליה, לדוגמא ושם למעלה מ - % 60 מתקציב השווק מיועד להשתתפות בתערוכות. גם הממשלות שם ערות לכך ומסייעות תקציבית ליצרנים שלהם להציג בתערוכות בעולם.

אצלנו, הממשלה מייעדת קרנות וסיוע ליצרנים ישראלים, אך זאת בערבון מוגבל ובתנאים של הלואות נוחות. נדמה שהגיעה העת שהתאחדות התעשיינים תצא עם קמפיין שיעודד יצרנים להציג בתערוכות בחו"ל, כחלק מההישרדות שלהם.

בגליון הנוכחי נחשוף חברה ישראלית נוספת שמציגה בחצי השני של השנה ב - 15 תערוכות בחו"ל והפעם מתחום ההדפסה הדיגיטלית.

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

מרד נשים בתעשיית האירועים. משהו מעשי או חלום?

בישראל, כמו בכל העולם המערבי, רוב המועסקים בתעשיית האירועים (כנסים, תערוכות, קד"מ, תיירות וכד') הם נשים. כמה מהן בעמדות ניהול בכירות? בסקרים שנערכים באירופה ובארה"ב מדובר על יחס של 5:2 בעמדות ניהול זוטרות ובינוניות ועל % 6 בעמדות ניהול בכירות. זאת, כאשר נשים מהוות כ - % 47 מכח העבודה במשק. ועוד לא הזכרנו את ההפרשים בשכר...האם לא הגיעה העת למרד נשים בתעשיית האירועים?


לכתבה המלאה

ישראל ממשיכה להוביל את מהפכת הדפוס הדיגיטלי, כולל הדפסה על טקסטיל

בזמנו, בשנות השבעים של המאה הקודמת, עולם הדפוס הוכה בתדהמה לנוכח החידוש של חברת סאיטקס מהרצליה בתחום ההדפסה על טקסטיל. החברה התפתחה בקצב מדהים והפכה עד מהרה לגלובלית, תוך כדי חשיפה של המצאות נוספות כמו ההדפסה בפורמט רחב. וכפי שקורה לחברות ישראליות מהפכניות רבות, סאיטקס נרכשה על ידי חברה רב לאומית ואיבדה בהדרגה את הניחוח הישראלי שלה. אבל תחום ההדפסה על טקסטיל לא נעלם איתה, להיפך ....

 


לכתבה המלאה

התערוכה האירופית הראשונה לרחפנים תתקיים באמסטרדם

הרחפנים נכנסו לחיינו בסערה. השימוש בהם מגוון מאד. משימוש בחקלאות עד לבטחון ומשטרה. יש משהו ברחפנים שמעורר סימני שאלה אצל אנשים ורשויות. בעיקר בכל הקשור לפרטיות. זו הסיבה שמוסדות האיחוד האירופי נדרשו לרגולציה ומארגנים אירוע ראשון שבו ייראו האמצעים ויידונו ההיבטים השונים.


לכתבה המלאה

למה אנחנו מדווחים היום על תערוכה ב - 2020?

"אלוהים גדול ומי יודע מה יהיה כאן בעוד שנתיים?" אומרים במקומותינו. אבל במקומות אחרים שם כושר החיזוי גבוה ואמין יותר והמצב פחות נזיל...עושים תכניות לתערוכות עתידיות ואף קובעים דד ליין . וכאן אנחנו נאלצים לקבל החלטות, כי אחרי המועד הנקוב לגמר ההרשמה, אין לנו סיכוי להציג בתערוכה החשובה בעולם.


לכתבה המלאה

מה מחפשים ישראלים במנועי חיפוש לתערוכות בחו"ל?

בחו"ל קיימים מספר מנועי חיפוש שפיתחו אלגוריתמים בעזרתם הם שואבים מידע מהרשת, מכל מקום בו מוזכרות המילים תערוכה או יריד. השימוש הוא חינמי, אך ריבוי התערוכות (משום שכל תערוכה נכנסת ללא מיון) מקשה על המשתמש את ההתמצאות וקבלת מידע אמין. בישראל קיים מנוע חיפוש אחד בעברית. הסקר שבכותרת בוצע על פי הרגלי החיפוש של המשתמשים בו.


לכתבה המלאה

לא פשוט להפוך מרכז ירידים לחוף ים. בדיסלדורף עושים את זה כל שנה

תערוכה ליאכטות וספורט ימי, מחייבת מרכז ירידים לשנות את פניו ולהפוך לחוף ים, מרינה ואתר גלישה. לא פשוט, אבל במרכז הירידים של דיסלדורף עושים את זה כבר 50 שנה ומעניין מאד לראות את זה בפעולה. "מציאות מדומה" בתפארתה.


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל