26/10/2017 - newsletter # 66

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 13,500 חברות ועסקים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנחנו יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

המושג "עודפי יצור" מתייחס בדרך כלל למפעלים יצרניים בתעשייה. המשמעות היא שמפעל מייצר יותר מהיכולת שלו למכור. זה מתאים כאמור לתעשייה ובהשאלה הוא מועבר גם לתערוכות ואף למדינות.

איטליה, לדוגמא, היא המדינה ששעור ההשתתפות של החברות שבה, בתערוכות מחוץ לאיטליה, הוא הגדול בעולם (ללא התיחסות לסין, שהיא מחוץ לסקאלה בהיותה משק נשלט ומכוון בחלקו). וזאת למה? משום שהיצרנים מייצרים יותר מיכולתו של השוק באיטליה לקלוט.

גם אצל מארגני התערוכות, במיוחד אלו מגרמניה, יש עודפי יצור. היכולת שלהם לקיים תערוכות בגרמניה "גדולה" על השוק הגרמני. לכן, הם מארגנים תערוכות ברחבי העולם.

בד"כ מדובר בתערוכות מותג שאינן יכולות להכיל את הדרישה מצד יצרנים, כאשר הן מתקיימות בגרמניה. סיבה נוספת היא מספר המציגים בתערוכות מותג בגרמניה, שגורם לכך שהמבקרים אינם יכולים להקיפה ויוצאים בהרגשה, שלא באו על סיפוקם.

אין להעלות הדעת, שמבקרים יכולים לבקר בשלושה ימים בתערוכה למזון בהשתתפות למעלה מ - 5,000 מציגים. אי לכך, החלו המארגנים הגרמנים לייצא את המותגים שלהם לחו"ל והממשלה הגרמנית מסבסדת את השתתפות היצרנים הגרמנים בהן.

כדי לסבר את העין ניתן כמה דוגמאות: יריד דיסלדורף מארגן ב - 2018, 27 תערוכות. יריד קלן - 51. יריד פרקנקפורט- 109  ויריד ברלין - 49 תערוכות. כ- % 20 מכל התערוכות, מתקיימות מחוץ לגרמניה במדינות כמו סין, תאילנד, ברזיל, הודו, סינגפור, דובאי, טורקיה, מקסיקו, ארה"ב ועוד.

כולנו כאן מחכים ליום, שישראל תעלה על המפה של המארגנים הגרמנים. זה יכול לקרות, רק אם יהיה שלום עם שכנינו ותל אביב תהפוך להיות HUB אזורי.

....ויש , כמובן, בינינו כאלה שמאמינים בביאת המשיח....

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך

חופשה ותערוכה בחו"ל בחג חנוכה

אם להסתמך על נסיון של חברים, אפשר לומר  שהלחץ מהעבודה לא ייתר זמן לחופשה ולביקור בתערוכה בחו"ל בחודשי הקיץ. יחד עם זאת, המשפחה לא מוותרת והזמן שנשאר עד סוף השנה, הוא חופש חנוכה הארוך. אבל מה? זהו חודש דצמבר ובחו"ל, במיוחד באירופה, הסתיימה עונת התערוכות. אבל בהיפוך ל"אליה וקוץ בה" בחודש זה, יש תערוכות דוקא במקומות אטרקטיבים לשילוב של חופש עם השתתפות בתערוכה.


לכתבה המלאה

על אופי לאומי והערכת זמן

אומרים שאופי לאומי, נקבע בין השאר על ידי החשיבות שהאנשים נותנים לזמן. כידוע, הספרדים נחשבים (כבר לא כך כך בצדק) לכאלה שזמן לא מלחיץ אותם במיוחד. "מאניאנה"(מחר) היא מילה די פופולרית שם. גם על האפריקנים אומרים את זה. לעומת זאת, הישראלים תמיד בלחץ ושואפים "להפוך שעה אבודה לשעת עבודה". וכאשר מדובר בתערוכות, אולי כדאי לזרוק מבט אל הגרמנים?


לכתבה המלאה

הזדמנות ליצרנים ישראלים מתחום הרפואה להיחשף לשוק בהודו

הודו היא אחד השווקים המבטיחים ביותר בעולם בכל הקשור לרפואה וטכנולוגיה רפואית. ההשקעות בשוק הבריאות במדינה מוערכות ב 160 מיליארד דולר. צפוי כי ב -2020 ערך השוק יעבור את מחסום ה - 300 מיליארד דולר.למה זה מעניין את היצרנים של התעשיה הרפואית בישראל?


לכתבה המלאה

פורטל חדש ותערוכה לתעשיית העץ והרהיטים

בשנים האחרונות, אתרי אינטרנט של תערוכות הופכים להיות פורטל של התעשיה בה מתקיימת התערוכה. הסיבה לכך פשוטה: מי שמתעניין בתערוכה, מן הסתם עוסק במקצוע הקשור בה ומכאן, שחדשות בתחום מעניינות אותו באופן שוטף. הגיוני. בישראל, אנחנו רואים ניצנים ראשונים לכך. הדוגמא העכשוית היא הפורטל החדש של תעשיית העץ והרהיטים.


לכתבה המלאה

לוגיסטיקה - שם גנרי לעסק מנצח

פעם היו אומרים שכל עסק יצרני, או כזה שעוסק בשיווק, צריך שיהיה לו מחסן טוב, איתור מהיר של סחורות, שינוע חכם שיקל על התעבורה ושרשרת ניהולית מלמעלה ועד לנהג המוביל. היום קוראים לזה לוגיסטיקה וזה הפך להיות עסק מתוחכם, רווי ב - IT מחולק לפנים ארגוני וחוץ ארגוני. בקיצור, הכלי המבדיל בין עסקים מצליחים ובין אלו שמצליחים ופחות....ויש כמובן תערוכות יעודיות ללוגיסטיקה


לכתבה המלאה

החל מ - 2019 PSI ו - VISCOM ביחד

החברה הרב לאומית REED שמארגנת את שתי התערוכות לתקשורת חזותית ולאמצעים לפרסום וקידום מכירות, הגיעה להחלטה אסטרטגית לקיים את שתי התערוכות באותו מועד ובנוסף, להפסיק את הרוטציה בין פרנקפורט לדיסלדורף. שתי התערוכות הן מהחשובות בסוגן בעולם


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל