09/09/2016 - newsletter # 55

מאז התחלנו לשלוח ניוזלטר חודשי לכל מי שנרשם כמנוי במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com הצטרפו כ - 12,000 חברות ועסקים חדשים לרשימת מקבלי הניוזלטר.

בסה"כ, כולל חברות ועסקים שהשתתפו ומשתתפים בתערוכות בארץ ובחו"ל, מעצבי תערוכות, ספקים לענף ועוד, תפוצת הניוזלטר מגיעה לכ - 17,000 עסקים, ישירות לאדם המטפל בתערוכות.

ספקים בתחומים כמו ציוד לתערוכות, מעצבים, קבלנים, חברות תיירות, ביטוח, משרדי נסיעות, חברות תעופה ועוד, מוזמנים להשתמש בנו כדי להגיע ללקוחות

כל זאת, בעזרת באנר בגוף הניוזלטר. בסה"כ אנ יכולים לצרף בכל פעם 6 באנרים.

הצטרפו אלינו. פנו בבקשה אל עליזה 03-6882929 

אנשים מתייחסים לתערוכות כמקור למידע וחידושים טכנולוגיים. חלקם כדי לרכוש מוצרים וציוד וחלקם לצורך העמקת הידע המקצועי. מארגני תערוכות כמו יריד דיסלדורף, יצרו לפני כל תערוכה הנחשבת למובילה עולמית, פורטלים מקצועיים שעובדים כל השנה, כדי להעביר באמצעותם מידע על התעשייה בה עוסקת התערוכה.

הם עשו זאת לפני התערוכה העולמית לדפוס  ,דרופה" ועכשיו הם עושים זאת עם התערוכה העולמית לאריזה "אינטרפק".

רשימה ארוכה של עיתונאים ותחקירנים מועסקים בפורטל הזה כדי לאסוף חידושים, שחלקם יוצגו בתערוכה וכך המבקרים הפוטנציאלים זוכים למידע מוקדם על דברים שבעת הביקור הפיזי בתערוכה, יש ספק, מפאת גודלה, אם היו נחשפים אליהם.

ננסה בגליון הנוכחי לתת כמה דוגמאות, שאנו משוכנעים שחלק גדול מהקוראים לא היו מודעים להן.

לדוגמא: חברות מזון ומשקאות אשר מנצלות את המותג המוכר שלהן כדי....לשווק מוצרי קוסמטיקה תחת שם אותו מותג.

קרם גוף של בירה קרלסברג? או ליפסטיק של קוקה קולה? נשמע לכם מוזר?

 

קריאה מחכימה

 

יצחק שלו

עורך

 

את מה שיש לפריז, אי אפשר לקחת

פריז היא העיר שארחה יותר מכל עיר אחרת בעולם את התערוכות העולמיות הנקראות "אקספו" - החל מ 1885. היא גם המציאה ומיסדה את מסורת הירידים הבינלאומיים שיש בהם הכל מכל. אחריה, צצו ורבו הירידים הבינלאומיים של.....זוכרים את היריד הבינלאומי של תל אביב? היו זמנים! 


לכתבה המלאה

חידוש היחסים הדיפלומטיים, מסמן גם את חזרת הישראלים לתערוכות בטורקיה

טורקיה היתה מאז ומתמיד יעד יצוא עבור תעשייני ישראל. משבר המרמרה לפני שש שנים, הביא למשבר חלקי ולהיעדרות של יצואני ישראל מהתערוכות שם. ההפסד כולו שלנו. עתה, נראה כי ההתחלה המחודשת מסמנת את חזרת ישראל לתערוכות שם. יש לכך יתרונות רבים


לכתבה המלאה

קוראי הניוזלטר מעדיפים מידע על תערוכות ספציפיות

בגליון הקודם ביקשנו לקבל חוות דעת מהקוראים על המידע אותו הם מעדיפים לקבל באמצעות הניוזלטר. רבים ביקשו חשיפה לעומק של תערוכה. החל מעכשיו נפרסם בכל ניוזלטר, לפחות תערוכה אחת כזו ונתחיל עם תערוכת הזכיינות של פריס, מאחר שרבים מבין הקוראים הם אנשי עסקים שמבקרים בתערוכות בחו"ל כדי למצוא הזדמנויות עיסקיות.


לכתבה המלאה

קרם גוף של בירה קרלסברג? יש דבר כזה

אנשי המחקר של פורטל תערוכת האריזה העולמית interpac בדיסלדורף, מלעיטים לאחרונה את פורטל התערוכה בחידושים אשר ייראו בתערוכה. זהו חלק מהמערך השיווקי של התערוכה, שמיועד לעורר אנשים להגיע לתערוכה. יש שם לא מעט דברים, שאת חלקם אנחנו לא מכירים כצרכנים.


לכתבה המלאה

המגמה השתנתה. סוכריות ושוקולד אאוט, ארוחה - אין

תעשיית התערוכות בעולם רוויה במחקרים ובסקרים עונתיים כדי לודא אם מה שאנחנו כמציגים עושים, הם דברים שמקובלים על מבקרינו. לא כל מה שנראה לנו נכון, מקובל עליהם. בהתאם לכך, סקר "קולינרי" מראה כי נוצרת מגמה חדשה, לפיה נכון יותר לכבד את האורחים בארוחה ולא בצלחות בייגלה, סוכריות ושוקולדים על הדלפק. ...וישנם כמה כללי "אל תעשה"


לכתבה המלאה

3 החברות הגדולות בעולם לארגון תערוכות, לא....גרמניות

ככל שזה ישמע מוזר, החברות הגדולות בעולם לארגון תערוכות, אינן גרמניות. למה זה מוזר? כי כאשר מדברים על תערוכות בעולם, גרמניה, עם תערוכות הענק שלה, עולה מיד במחשבה. אבל, מאחר שבסופו של יום, השורה התחתונה היא הקובעת את המיקום העולמי, מסתבר כי את שלושת המקומות הראשונים תופסות חברות מבריטניה. הכיצד?


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל