06/10/2015 - newsletter # 45

ניוזלטר זה נשלח מדי חודש לתפוצה של קרוב ל - 9,000 חברות וארגונים בישראל. התפוצה מורכבת מחברות שהציגו בתערוכות בחו"ל, אנשי עסקים שנסעו לתערוכות בחו"ל וכן אלו אשר נרשמו למנוע החיפוש של התערוכות והירידים בחו"ל בהיותם צרכנים של מידע על תערוכות ברחבי העולם.

 זהו בהחלט מאגר יחודי של אנשי עסקים, שהדבר המשותף להם הוא תערוכות, בין אם הם מבקרים, מציגים או מבקשים להעשיר ידע באמצעות עולם התערוכות. 

 על כן, מפרסמים אשר רואים בתפוצה זו לקוחות פוטנציאלים שלהם, מוזמנים לפרסם בניוזלטר באנר עם פרטי השרות שלהם והפניה לנותן השרות.

 כדאי לנסות.

 יש לפנות אל עליזה: [email protected] טל. 03-6882929

 

מדוע סין בונה מרכזי תערוכות חדשים?

 דרום מזרח אסיה ובתוכו סין ויפן רשמו בשנת 2014 את הגידול המשמעותי ביותר בתחום התערוכות, בעולם. בעוד יפן מגדילה את מספר התערוכות המתקיימות בה, סין מגדילה את היקפי השטחים במרכזי התערוכות הקיימים ומעמידה מרכזי תערוכות חדשים.

מספר התערוכות, אינו גדל באותו יחס, אך גודלן משתנה כי יותר ויותר מציגים מקומיים וזרים, הגיעו למסקנה כי הדרך הנכונה ביותר לקשור קשרים עיסקיים בסין, היא באמצעות השתתפות בתערוכות. הערכה זו יפה, אגב, גם לשאר העולם.

סין, בניגוד למדינות אחרות, עובדת לפי תכנית לטווח ארוך. לפעמים, כאשר נוסעים במרחבים הגדולים במדינה, רואים במקומות, שנחשבים בעינינו כנידחים, תשתיות לבניה עתידית. ביקור חוזר באותם מקומות, כעבור שנים, מגלה עיר חדשה. ככה זה בסין.

דוגמא מאלפת היא מרכז התערוכות החדש בשנחאי. כתבה על כך בגוף הניוזלטר.

קריאה מחכימה

יצחק שלו

עורך 

מתערוכה מקומית למגה תערוכה. איך זה קורה? ואיך ישראל משתלבת?

מה גורם לתערוכה להצליח? המציגים, המבקרים או הנושא? ואולי המארגן? יש תערוכות שהתחילו בקטן כתערוכות לשוק המקומי וגדלו וצמחו והפכו למפלצות עולמיות שקשה להכילן. וזה הרגע לשאול את שאלת הביצה והתרנגולת.


לכתבה המלאה

מה משרד התיירות אינו מבין כשמדובר על תערוכות וקונגרסים?

עיר אחת שמספר תושביה כ - 7 מיליון איש מצליחה לארח בשנת 2014 כ - 8 מיליון תיירי תערוכות וקונגרסים. עיר שמתנהלת תחת צל כבד של השלטון המרכזי....בסין. מה יודעים בעיר הזאת, שמשרד התיירות שלנו כאן אינו מצליח להבין?  


לכתבה המלאה

למה אין בישראל תערוכה לאוכל כשר?

הותיקים שבינינו זוכרים שפעם מכון היצוא נהג לארגן בישראל תערוכת מזון, אליה הוזמנו קניינים מכל העולם. זו היתה חגיגה מסורתית ומפגש בינלאומי. יום אחד, זה הפסיק להתקיים ולא ברור למה. אולי אפשר ללמוד משהו מהנתונים של תערוכת המזון הכשר המוסלמי, שהתקיימה לאחרונה בבריטניה?


לכתבה המלאה

אזהרה! מדריך פיקטיבי לנתונים על חברות, מפיל בפח יצרנים מכל העולם

חברה "דינמית", במקור מאירופה, שולחת מכתבים ליצרנים המציגים בתערוכות ומבטיחה רישום חינם של פרטי היצרן במדריך מיוחד לתערוכות. בדיעבד, מתקבל חשבון ומערכת המשפט מתקשה להתמודד עם זה בשל חתימת היצרן על התחייבות לתשלום המופיעה באותיות קטנות במסמך. מהיכן החברה פועלת היום?


לכתבה המלאה

למה שנחאי זקוקה למרכז תערוכות חדש....הגדול בעולם?

לפחות 7 מרכזי תערוכות, בסדרי גודל שונים פועלים בשנחאי. מספר התערוכות המתקיימות בעיר, אינו מצדיק הוספה של מרכז תערוכות חדש. ובכל זאת, הממשלה והעירייה, בשיתוף עם חברת התערוכות של שנחאי, החליטו להיכנס להשקעה של מיליארדי דולרים כדי להקים את מרכז התערוכות הגדול בעולם. למה?


לכתבה המלאה

אצלנו המשק "נח" לחודשיים והעולם חוגג עם תערוכות חשובות

כשאצלנו המשק נכנס למוד של "אחרי החגים" בחודשים ספטמבר - אוקטובר, בעולם מתחילה עונת התערוכות החשובה ביותר של השנה. לא עובדים כאן, אבל נוסעים לחו"ל בתקופת החגים וזו הזדמנות לשלב גם ביקור בתערוכה מקצועית. אז מה היה לנו?


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל