05/07/2015 - newsletter # 42

ניוזלטר זה נשלח מדי חודש לתפוצה של קרוב ל - 9,000 חברות וארגונים בישראל. התפוצה מורכבת מחברות שהציגו בתערוכות בחו"ל, אנשי עסקים שנסעו לתערוכות בחו"ל וכן אלו אשר נרשמו למנוע החיפוש של התערוכות והירידים בחו"ל בהיותם צרכנים של מידע על תערוכות ברחבי העולם.

 

 זהו בהחלט מאגר יחודי של אנשי עסקים, שהדבר המשותף להם הוא תערוכות, בין אם הם מבקרים, מציגים או מבקשים להעשיר ידע באמצעות עולם התערוכות. 

 

 על כן, מפרסמים אשר רואים בתפוצה זו לקוחות פוטנציאלים שלהם, מוזמנים לפרסם בניוזלטר באנר עם פרטי השרות שלהם והפניה לנותן השרות.

 

 כדאי לנסות.

 

 יש לפנות אל עליזה: [email protected] טל. 03-6882929

 

לא להתמכר לטכנולוגיות החדשות בתערוכות כי עוד מעט הן יוחלפו

תעשיית התערוכות העולמית, למרות היותה עתיקת יומין ואולי אף העתיקה מכולן, חיה ונושמת וממציאה עצמה מחדש כל כמה שנים מחדש. האינטרנט שאיים קשות על התעשייה כאשר רבים חשבו שהמידע הזמין ייתר את הצורך לבקר פיזית בתערוכות, אומץ על ידי התעשיה וזו האחרונה "חנקה" אותו כמתחרה והפכה את אותו לכלי עבודה.

תורים ארוכים לפני שולחנות ההרשמה בכניסה לתערוכות הוחלפו במהלך מהפיכת הרישום הדיגיטלי והפכו להיות תחנה לאלו מבין המבקרים שלא הפנימו את השרות הזה באינטרנט. האאוטלוק הפך לכלי לקביעת פגישות בתערוכות ובכך ייעל וקיצר את הביקור בתערוכות.

הרבה דברים קרו. חידושים רבים נכנסו ואומצו. שיטות רבות שונו עקב כך והתעשייה למדה לא להילחם במה שנראה כאיום עליה, אלא לאמץ ולחבק ואם צריך, לחנוק. וכך היא ממשיכה להיות דומיננטית ובתמהיל השווק של חברות יצרניות רבות בעולם, הן תופסות את המקום הראשון.

לאחרונה, נשמעים קולות מוזרים באולמות התערוכות. וכמו דברי םרבים אחרים, בינתיים שומעים אותם רק בארה"ב. זהו רעש הזמזום של מטוסים זעירים - מלטי"ם שמרחפים מעל ביתני התצוגה.

כתבה על החידוש האחרון בתעשיית התערוכות, בהמשך בגליון זה

קריאה נעימה

יצחק שלו

עורך

 

ישראל יכולה היתה להיות בין 40 המדינות המובילות באירוח קונגרסים...אבל היא לא

אם נשחק במשחק ה"אילו" היינו יכולים למצוא את ישראל בין 40 המדינות המובילות בעולם באירוח קונגרסים. כי אם אסטוניה שם, איזו סיבה יש, שאנחנו לא נהיה שם? יש לנו תשתית, יש לנו כח אדם מקצועי, אנחנו מצוידים בכל הטכנולוגיה, יש לנו היסטוריה ומקומות קדושים, אבל אין לנו.....הנהגה


לכתבה המלאה

Drones מושג חדש שמרחף בתערוכות בארה"ב - מל"טים באולמות התצוגה

לאחרונה נשמע זמזום ורחש מטוסים באולמות התצוגה בתערוכות בארה"ב. אלו מטוסים זעירים ללא טייס - מל"ט שמרחפים בחלל התערוכה, מצלמים ומשדרים לסמרטפונים את מה שהמציגים רוצים שיראו המבקרים שעדיין לא הגיעו, או כדי לסקרן אותם שיבואו לבקר.


לכתבה המלאה

חושו אחיותי חושו....והתארגנו, כי אתן הרוב בתעשיית האירועים

בדיקה לא מקצועית, אך נסמכת על היכרות עם תעשיית האירועים בארץ, תגלה כי רוב העוסקים בתחום, הן עוסקות. הן עושות את העבודה, הן מבלות ימים ולילות באירועים וביום התגמול, מן הסתם, התלוש שלהם קטן מזה של עמיתיהן הגברים....יש להניח. זו לא תופעה ישראלית אך בניגוד לישראליות, האמריקניות הקימו איגוד להגנה על זכויותיהן.


לכתבה המלאה

צפי לשינוי דרסטי בתערוכות בסין

סין היא latecomer בעולם התערוכות. היא נכנסה לתחום לפני כשני עשורים בתנופה ועד מהרה הפכה להיות המדינה השניה בעולם במספר התערוכות הנערכות בתחומה. היום, השלטונות הבינו כי מספר התערוכות הוא לא הדבר החשוב ובהתאם לכך היא נערכת מחדש.


לכתבה המלאה

איך מציגים בתערוכה מוצרים האסורים לשימוש לפי חוק?

כל הכבוד למארגן תערוכות בארה"ב שהצליח לארגן כנס בינלאומי ותערוכה, שהמוצגים בה אסורים לשימוש על פי חוק. בניו יורק השימוש בקנביס אסור על פי חוק. אבל, בכל זאת יש יצרנים ויש משתמשים ואם כלל זה מתקיים, יש מקום לארגן תערוכה בנושא. השאלה, כיצד מראים ומדגימים לקהל משהו שאתה עלול להיעצר בגינו?


לכתבה המלאה

ככה כן בונים ומחזקים תעשייה מצליחה

יש הגורסים, שאם תחום תעשייה כלשהו מצליח ומשמר את מיקומו בדרוג העולמי במשך עשרות שנים, מה שצריך לעשות הוא להימנע מכניסה להשקעות הרפתקניות ולשמר את הקיים. תעשיית התערוכות בגרמניה אינה שייכת לקבוצה זו וחושבת ששימור מקומה בתעשיית התערוכות העולמית, תלוי דוקא בהשקעות מסיביות.


לכתבה המלאה

טל. 03-6882929 www.expoexpo.com מוגש על ידי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל